"Динамо" встановило новий антирекорд по безголевим серіям в єврокубках серед українських клубів

Кияни "перевершили" гольову "посуху" "Дніпра".

Київське "Динамо" після поразки від "Барселони" (0:1) в групі Ліги чемпіонів продовжило свою серію без голів у єврокубках до 457 хвилин.

Як повідомляє Sport.ua, це новий антирекорд серед всіх українських клубів. Раніше на першому місці знаходився "Дніпро", який з 1985-го по 1988-й рік не забивав на міжнародній арені 430 хвилин.

На третьому місці знаходяться львівські "Карпати" - 416 хвилин у 2010-му році.

Свій останній гол динамівці забили в єврокубках 21 лютого, коли грали проти "Брюгге" (1:0) в 1/16 фіналу Ліги Європи.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" і "Шахтар" встановили антирекорд України в Лізі чемпіонів.