"Динамо" розгромно програло перший матч у 2023 році

Кияни стартували на зборах двобоєм проти австрійців.

Київське "Динамо" провело перший товариський матч на тренувальному зборі у Туреччині.

Суперником команди Мірчі Луческу був віденський "Рапід". Австрійці змогли здобути розгромну перемогу з рахунком 4:0.

"Динамо" – "Рапід" – 0:4

Голи: Забарний, 13 (автогол), Бургшталлер, 32, 47, Кнасмюллер, 80

"Динамо" (перший тайм): Нещерет, Вівчаренко, Забарний, Попов, Кендзьора, Сидорчук, Кабаєв, Гармаш, Караваєв, Лонвейк, Ванат

"Динамо" (другий тайм): Нещерет (Моргун, 75), Кравченко, Сирота, Бурда, Дубінчак, Шепелєв, Яцик, Андрієвський, Діалло, Лєднєв, Ванат (Волошин, 60)

Повне відео матчу

28 січня кияни зустрінуться зі словенським "Марібором".

Нагадаємо, за підсумками року "Динамо" вилетіло з єврокубків, а у турнірній таблиці УПЛ команда посідає третє місце, набравши 30 очок. Базова дата 16 туру Прем'єр-ліги – 4 березня. Підопічні Луческу зустрінуться з "Інгульцем".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" та "Динамо" прибрали російськомовні версії своїх офіційних сайтів.