"Динамо" розгромило "Оболонь" у столичному дербі

Команда Олександра Шовковського поховала інтригу вже у першому таймі.

19 жовтня у десятому турі української Прем'єр-ліги відбулося київське дербі, у якому зустрічалися "Динамо" та "Оболонь".

Поєдинок на "Оболоні Арені" завершився розгромною перемогою номінальних гостей з рахунком 5:1.

Вже на 30-й хвилині рахунок був 3:0 на користь динамівців. Перший гол забив Шапаренко, після чого дублем відзначився Ванат – один з голів форвард забив з пенальті. Після перерви четвертий гол забив Караваєв, а "Оболонь" скоротила відставання, коли Михавко зрізав м'яч у свої ворота.

Остаточний рахунок дальнім ударом у нижній кут встановив Бражко.

"Оболонь" – "Динамо" – 1:5

Голи: Михавко, 51 (автогол) – Шапаренко, 11, Ванат, 21 (з пенальті), 29, Караваєв, 49, Бражко, 73

"Оболонь": Федорівський, Грисьо, Приймак, Дубко, Стасюк (Чернів, 84), Черненко (Юшко, 69), Вітенчук (Курко, 79), Мединський, Суханов, Тарануха (Лях, 69), Блізніченко (Слободян, 69)

"Динамо": Бущан, Тимчик, Попов, Михавко, Дубінчак, Шапаренко (Герреро, 80), Бражко, Караваєв (Біловар, 74), Буяльський (Рубчинський, 63), Кабаєв (Брагару, 63), Ванат (Андрієвський, 79)

Попередження: Тарануха, Дубко, Черненко, Курко

Відеоогляд матчу

Після дев'яти зіграних матчів команда Олександра Шовковського з 25 очками лідирує у турнірній таблиці Прем'єр-ліги. "Оболонь" із 5 очками йде передостанньою.

Вже наступного туру УПЛ "Динамо" зіграє з донецьким "Шахтарем" 27 жовтня. До цього, 24 жовтня, кияни зустрінуться з італійською "Ромою" 24 жовтня.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" без шансів програло "Гоффенгайму" у Лізі Європи.