UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Динамо" продовжило контракт із Ярмоленком на рік

Футболіст не завершив кар'єру.

Футболіст київського "Динамо" Андрій Ярмоленко, який нещодавно емоційно відреагував на гру в УПЛ, продовжив контракт із клубом.

Як повідомляє офіційний сайт киян, новий контракт із 36-річним футболістом розрахований ще на один сезон до літа 2027-го року.

Нагадаємо, що минулого року ветеран заявляв, що сезон 2025/2026 стане останнім у його професійній кар'єрі. У київському клубі футболіста бачать на посаді спортивного директора.

При цьому нападник "Динамо" близький до історичного бомбардирського рекорду УПЛ, який належить Максиму Шацьких — 124 голи. Андрій має на своєму рахунку 123 голи і має забити ще два для історичного досягнення.

Загалом у сезоні, що завершився, на рахунку Ярмоленка 35 матчів, 12 голів та 1 асист у всіх турнірах.

У минулому вінгер також виступав за чернігівську "Десну", англійський "Вест Гем", німецьку "Боруссію" Дортмунд і "Аль-Айн" з ОАЕ.

Читайте також: Досвідчений футболіст "Динамо" підписав контракт із "Шахтарем" — ЗМІ

Раніше повідомлялося про те, що Ярмоленко зайшов у роздягальню суперника після кубкового фіналу.