"Динамо" без проблем обіграло "Ворсклу" в центральному матчі Прем'єр-ліги

Кияни набрали чергові три очки.

28 листопада в Києві на стадіоні НСК "Олімпійський" в рамках 11-го туру української Прем'єр-ліги зустрічалися "Динамо" і полтавська "Ворскла".

Господарі поля здобули легку перемогу, вирішивши результат поєдинку ще в першому таймі. У складі "Динамо" голами відзначилися Циганков і Вербич, встановивши рахунок на табло 2:0.

Відзначимо, що в кінцівці другого тайму у складі обох команд відбулися видалення, а суперники догравали поєдинок 10 на 10.

"Динамо" - "Ворскла" - 2:0

Голи: Циганков, 14, Вербич, 36.

"Динамо": Бущан, Кендзьора, Забарний, Попов, Миколенко, Андрієвський, Циганков, Шепелев (Леднєв, 62), Шапаренко (Караваєв, 84), Де Пена (Гармаш, 62), Вербич (Супряга, 80).

"Ворскла": Ткаченко, Пердута (Дубко, 76), Яворський, Ндіайе, Ребенок (Пешич, 46), Кане, Пуцлін (Челядин, 71), Скляр (Власов, 76), Якубу, Степанюк, Щербак (Кравчук, 46).

Попередження: Пердута, Челядин, Скляр, Яворський.

Вилучення: Забарний, 82 (грубе порушення) - Кане, 90 (грубе порушення).

Підопічні Луческу продовжують очолювати турнірну таблицю УПЛ, маючи в своєму активі 26 очок. У "Ворскли" так і залишилося 19 пунктів.

Раніше повідомлялося про те, що УАФ дискваліфікувала капітана "Динамо" на три матчі.