Девіч забив красивий гол у чемпіонаті Росії

Серб з українським паспортом відзначився ефектним ударом у матчі проти "Зеніта".

Марко Девіч відзначився у матчі чемпіонату Росії "Зеніт" - "Рубін". Сербський форвард з українським паспортом забив красивий гол у другому таймі.

Девіч з'явився на полі на 52-й хвилині гри, а вже через 12 хвилин забив ударом з-за меж штрафного, зробивши рахунок 1:3. Також за час, проведений на полі, Девіч встиг завдати удар у штангу. Гол натуралізованого українця в підсумку не допоміг "Рубіну" - казанці програли з рахунком 2:4.

Зазначимо, що Девіч забив свій восьмий гол у сімнадцяти матчах за "Рубін" в поточному сезоні у всіх турнірах.

Нагадаємо, раніше Девіч заявив, що хотів би повернутися в збірну України і зіграти на чемпіонаті Європи у Франції.