UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Чорноморець" повернувся в УПЛ, сформовано пари стикових матчів

Буде розіграно ще дві путівки в елітний дивізіон.

"Чорноморець" вийшов в УПЛ із другого місця

"Чорноморець" вийшов в УПЛ із другого місця

Одеський "Чорноморець" слідом за "Буковиною" став другим клубом, який вийшов в українську Прем'єр-лігу на наступний сезон.

У заключному 30-му турі Першої ліги одесити обіграли "Металіст" із рахунком 1:0 завдяки голу Владислава Герича.

Читайте також: "Шахтар" оформив трансфер одного з найкращих футболістів УПЛ

Команда з 65 очками посіла друге місце в турнірній таблиці, яке дає змогу напряму вийти в УПЛ. Там "Чорноморець" виступав у сезоні-2024/25, коли вилетів з останнього місця.

Чемпіоном Першої ліги стала "Буковина", яка гарантувала собі підвищення ще в середині квітня.

Також сформовано пари стикових поєдинків за ще дві путівки в УПЛ. Елітний дивізіон у цих матчах буде представлений "Кудрівкою" та "Олександрією". Із Першої ліги за підвищення боротимуться "Лівий Берег" і "Агробізнес", які фінішували третім і четвертим відповідно.

Пари стикових матчів

"Кудрівка" — "Агробізнес"

"Олександрія" — "Лівий Берег"

Обидві пари команд проведуть по два матчі 5 і 9 червня.

Читайте також: Український воротар, який відбив чотири поспіль пенальті в УПЛ, перейшов до європейського клубу

Раніше повідомлялося, що "Ворскла" не пройшла атестацію на наступний сезон через борги.