UA / RU
Підтримати ZN.ua

Час футбольних матчів необхідно скоротити - IFAB

Одна з міжнародних футбольних організацій розробила ряд змін, які можуть підвищити видовищність матчів.

IFAB пропонує внести ряд змін

IFAB пропонує внести ряд змін

Міжнародна рада футбольних асоціацій (IFAB), яка займається регулюванням правил гри, запропонувала скоротити матчі з 90 хвилин "брудного" часу до 60 хвилин чистого - з зупинками секундоміра під час пауз, як це відбувається в хокеї і баскетболі.

Також в рамках стратегії "Play Fair!" організація пропонує призначати пенальті замість вільного удару у випадках, коли воротар бере м'яч у руки у штрафному майданчику після пасу ногою від свого гравця.

Ще одна з ідей - видаляти футболіста, який умисно забиває гол рукою або відбиває м'яч на лінії воріт. Якщо гравець вибиває м'яч рукою з порожніх воріт, то пропонується зараховувати гол.

Раніше повідомлялося, що ФІФА перевірить ряд нових футбольних правил на Кубку конфедерацій-2017.