© ФК Зоря
© ФК Зоря
© ФК Зоря
© ФК Зоря

16 серпня луганська "Зоря" зустрічалася з португальською "Брагою" на виїзді у матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Перша зустріч команд у Запоріжжі завершилася внічию - 1:1.

Перший тайм пройшов без голів, а у другому господарі поля першими вийшли вперед зусиллями Новайша. Практично відразу Рафаель зрівняв рахунок, але луганчани пропустили другий м'яч від Орти. Долю путівки у наступний раунд вирішив епізод на 82-й хвилині, коли Караваєв замкнув простріл від Тимчика у штрафному португальців – 2:2.

Таким чином, луганчани в наступному раунді кваліфікації зіграють проти німецького "Лейпцига" за путівку в груповий етап турніру.

Відзначимо, що в груповому етапі Ліги Європи від України вже точно зіграє полтавська "Ворскла", яка в минулому сезоні завоювала бронзові медалі української Прем'єр-ліги.

"Брага" - "Зоря" 2:2: огляд матчу, відео голів.