Білоруська тенісистка, яка обіграла двох українок, сенсаційно вилетіла у півфіналі Ролан Гаррос

Друга ракетка світу залишила турнір.

Тенісистка з Білорусі Аріна Соболенко несподівано зазнала поразки у півфіналі Відкритого чемпіонату Франції.

Друга ракетка світу у матчі за путівку у фінал зустрічалася з 43-м номером WTA Кароліною Муховою з Чехії.

Поєдинок тривав 3 години 13 хвилин. У вирішальному третьому сеті рахунок був 5:2 на користь фаворитки, але Мухова змогла відігратися і перемогти з рахунком 7:6, 6:7, 7:5.

Відеоогляд матчу

Варто зазначити, що Соболенко під час турніру обіграла українок Марту Костюк та Еліну Світоліну. Вони відмовилися тиснути суперниці руку, за що були освистані трибунами. Крім того, тенісистка з Білорусі навіть проводила закриту пресконференцію, щоб уникнути питань щодо війни в Україні.

Для чешки це буде дебютний фінал турніру Великого шлему у кар'єрі. Мухова стала п'ятою представницею своєї країни у фіналі Ролан Гаррос.

У фіналі турніру чешка зіграє з першою ракеткою світу із Польщі Ігою Швьонтек.