"Баварія" встановила унікальний рекорд в Лізі чемпіонів

Німецький клуб відмінно виступає в нинішньому розіграші турніру.

Вчора, 8 серпня, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" на своєму полі впевнено розгромила "Челсі" (4:1).

Таким чином, мюнхенська команда здобула вже вісім перемог поспіль в нинішньому форматі турніру, починаючи з групового етапу, що стало рекордом Ліги чемпіонів.

За ці вісім поєдинків "Баварія" зуміла забити 31 гол, пропустила всього шість, а чотири зустрічі завершила без пропущених голів.

Нагадаємо, що в чвертьфіналі "Баварія" зустрінеться з "Барселоною". Головний єврокубок буде дограний в форматі "Фіналу восьми" в Лісабоні в період з 12 по 23 серпня. Протистояння будуть проходити в одноматчевому форматі.

Чинний володар кубка Ліги чемпіонів "Ліверпуль" вилетів на стадії 1/8 фіналу від мадридського "Атлетіко". Нинішній розіграш Ліги чемпіонів через пандемію коронавірусної інфекції був припинений в середині березня і відновлений в серпні.

Раніше повідомлялося про те, що "Баварія" завоювала восьмий поспіль титул чемпіона Німеччини.