"Атлетіко" та "Бенфіка" вийшли до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

Відбулися матчі-відповіді у двох парах команд.

У 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбулися матчі-відповіді у двох парах - "Манчестер Юнайтед" приймав "Атлетіко", а у "Аякса" гостювала "Бенфіка".

Долю поєдинку в Англії вирішив єдиний гол, який у ворота господарів забив Лоді на 41-й хвилині та приніс "Атлетіко" путівку до чвертьфіналу. Перший матч команд завершився внічию 1:1.

"Бенфіка" також зуміла обіграти "Аякс" із мінімальним рахунком 1:0. Цей забитий м'яч на 77-й хвилині в активі Дарвіна Нуньєса. У першій грі команди не визначили переможця (2:2), тож далі пройшли португальці.

Варто зазначити, що у складі "Бенфіки" у середині другого тайму на полі з'явився форвард збірної України Роман Яремчук.

Раніше повідомлялося про те, що чвертьфіналістами Ліги чемпіонів стали "Реал" та "Манчестер Сіті".