"Арсенал" з українцем Зінченком обіграв "Манчестер Сіті" у матчі АПЛ

Український футболіст зіграв проти свого колишнього клубу.

У неділю, 8 жовтня, у рамках 8-го туру англійської Прем'єр-ліги "Арсенал" у Лондоні приймав "Манчестер Сіті".

Матч на "Емірейтс" завершився мінімальною перемогою господарів над командою Гвардіоли з рахунком 1:0, а єдиним голом у поєдинку відзначився Мартінеллі на 86-й хвилині.

Зазначимо, що у стартовому складі "Арсеналу" з перших хвилин з'явився український футболіст Олександр Зінченко, якого замінили за 15 хвилин до кінця матчу.

"Арсенал" набрав 20 очок і піднявся на другий рядок турнірної таблиці, наздогнавши по очках "Тоттенгем", що лідирує в чемпіонаті Англії. "Манчестер Сіті" посідає третє місце. Команда набрала 18 очок після восьми матчів.

Нагадаємо, Олександр Зінченко перейшов до "Арсеналу" з "Манчестер Сіті" минулого літа за 30 мільйонів фунтів. Ще два мільйони прописані як бонуси.

За час у складі "канонірів" він забив 1 гол і віддав 2 результативні передачі за 40 матчів. Діючий контракт Олександра діє до літа 2026 року.

Раніше повідомлялося про те, що "Арсенал" має намір підписати новий контракт із Зінченком.