"Арбітр провокував гру": Луческу прокоментував виліт "Динамо" з Кубка України

"Біло-сині" сенсаційно не зуміли пройти "Оболонь".

Головний тренер "Динамо" прокоментував виліт своєї команди з 1/8 фіналу Кубка України.

"Ми дуже погано налаштувалися на цей матч. Це була особлива гра для нас, ми хотіли перемогти. Але була дуже погана концентрація. Ми почали дуже погано. Пропустили багато контратак, робили багато браку. Не налаштувалися організаційно. Ми припустилися нереально великої кількості грубих помилок..

З іншого боку, я хотів би відзначити поведінку арбітра. Він робив великі паузи кожні 2-3 хвилини. Ці паузи були за 50-60 метрів від штрафного майданчика. Було незрозуміло, що хоче зробити. Арбітр провокував гру. Команди не могли грати швидко у той футбол, у який хотіли. Суддя не дав нам цього зробити", - сказав Луческу.

Нагадаємо, "Динамо" у матчі 1/8 фіналу програло "Оболоні" з рахунком 0:1. "Динамо" не зіграє у чвертьфіналі Кубка України вперше із сезону 2012/13.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" повторно програло "Бешикташу" та вилетіло з єврокубків.