UA / RU
Підтримати ZN.ua

Анчелотті піде з поста головного тренера "Реала" наприкінці квітня – Sky Sports

Тренер не зміг вивести команду до півфіналу ЛЧ.

Карло Анчелотті

Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського "Реала" Карло Анчелотті залишить свою посаду після фіналу Кубка Іспанії проти "Барселони", що відбудеться 26 квітня.

Про це повідомляє Sky Sports.

Італійський фахівець вирішив піти з клубу після того, як мадридці програли "Арсеналу" за сумою двох матчів із загальним рахунком 1:5 у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Команда не змогла захистити титул. Також "Реал" на чотири очки відстає у турнірній таблиці Ла Ліги після 31 туру.

За інформацією джерела, до кінця сезону 65-річний фахівець може очолити збірну Бразилії.

Серед кандидатів на посаду головного тренера "Реала" називають наставника "Баєра" Хабі Алонсо та колишнього коуча "Ліверпуля" Юргена Клоппа.

Карло Анчелотті вдруге в кар'єрі очолив "Реал" влітку 2021 року, після чого двічі виграв Ла Лігу та Лігу чемпіонів, а також ще сім трофеїв.

Слід зазначити, що у складі мадридців виступає голкіпер збірної України Андрій Лунін.

Читайте також: Суперкомп'ютер назвав фаворита Ліги чемпіонів серед півфіналістів

Раніше повідомлялося про те, що "Ліверпуль" продовжив контракт із другою зіркою команди за місяць.