«Динамо» скоротило відставання від «Шахтаря» до 2-х очок

Київське «Динамо» скористалося поразкою «Шахтаря» і, здолавши в домашньому матчі аутсайдера чемпіонату, запорізький «Металург», з рахунком 2:0, скоротило відставання від лідера до двох очок.

Київське «Динамо»  скористалося поразкою «Шахтаря» і, здолавши в домашньому матчі аутсайдера чемпіонату, запорізький «Металург», з рахунком 2:0, скоротило відставання від лідера до двох очок.У суботу, 11 вересня, «динамівці» вийшли на поле без Андрія Шевченка, якому на відновлення після травми знадобиться близько двох тижнів. Свою істотну перевагу господарі змогли реалізувати в кінці першого тайму - гол забив Мілош Нінкович. А на початку другого тайму Артем Мілевський встановив остаточний рахунок у матчі. Таким чином, у «Динамо» - 20 очок, у «Шахтаря» - 22. «Дніпро» має у своєму активі 16 очок після восьми матчів і в неділю, 12 вересня, зіграє в Полтаві з «Ворсклою». У ще двох суботніх матчах 9-го туру зафіксовані такі результати - «Таврія» - «Арсенал» - 0:1, «Металург» Д. - «Кривбас» - 2:2.