18-річна українка обіграла росіянку у фіналі тенісного турніру у Туреччині

Українська спортсменка здобула титул.

Українська тенісистка Анастасія Соболєва (№704 WTA) здобула перемогу на турнірі ITF в Анталії.

18-річна українка у фіналі змагань у Туреччині перемогла росіянку Олександру Шубладзе (№1107 WTA) – 6:2, 6:1.

Матч тривав 1 годину 14 хвилин, а українка програла два гейми на своїй подачі і зробила сім брейків.

Соболєва вшосте зіграла у фіналі змагань ITF і для неї це вже четвертий одиночний титул. Цього сезону Анастасія виграла сім із восьми зіграних матчів.

Нагадаємо, 24 лютого президент РФ Путін зробив термінову заяву про проведення спеціальної військової операції на території України, розпочавши широкомасштабне вторгнення до українських міст.

Після цього російський спорт почав поринати в повну ізоляцію. Практично не залишилося федерацій, які б не виключили росіян зі своїх змагань.

Російські та білоруські тенісистки та тенісисти на турнірах  виступають під нейтральним прапором.

Раніше повідомлялося, що українська тенісистка обіграла росіянку і стала чемпіонкою турніру в Таїланді.