ЗГАДАЛИ ПРИЗНАЧЕННЯ СВОЄ

Цього року розіграш традиційного Кубка світу з біатлону розпочався в італійському містечку Антхольц...

Автор: Володимир Травневий

Цього року розіграш традиційного Кубка світу з біатлону розпочався в італійському містечку Антхольц. Перший день пройшов для українських лижниць, які стріляють, не надто вдало. Багатократна чемпіонка світу Олена Зубрилова в індивідуальній гонці фінішувала з сьомим результатом, а наступного дня зловила кураж не тільки на лижні, а й на вогневих рубежах і виграла спринт на 7,5 км, олімпійська призерка Олена Петрова боролася за друге місце з відомою французькою біатлоністкою Ніогре й уступила лише 0,1 секунди. А потім Зубрилова, Петрова, Лемеш і Водоп’янова — всі дуже досвідчені спортсменки — відмінно провели естафету 4х7,5 км, отримавши бронзові нагороди. Традиційні суперники — норвежки та німкені випередили наших дівчат, при цьому норвезька команда виграла в німецької надто багато.

В’ячеслав Деркач у перший день змагань був сьомим, а в естафеті разом з Андрієм Дериземлею, Олександром Бєлоненком і Русланом Лисенком боролися за перше місце з чеською командою й поступилися переможцям зовсім небагато, залишивши позаду німецьку та російську збірні. Лисенко на останньому етапі тримався за знаменитим німцем Рікко Гроссом, а на вогневому рубежі відстрілявся швидше та успішніше, відірвавшись на 15 секунд. Навіть при всьому старанні дістати українця німецький біатлоніст не зумів.