UA / RU
Підтримати ZN.ua

ВАШ ЗАПАХ

Кожному з нас притаманний свій власний і неповторний запах. Або, краще сказати, шкіра кожного з нас має специфічний запах...

Кожному з нас притаманний свій власний і неповторний запах. Або, краще сказати, шкіра кожного з нас має специфічний запах. Причому він залежить не лише від її типу, точніше рівня жирності, а й від того, як людина харчується, який у неї емоційний стан, в яких екологічних і соціальних умовах живе.

Шкіра блондинів і брюнетів абсолютно по-різному «відбиває» аромат нанесених на неї парфумерних сполук. Більш бліда з вигляду шкіра, як правило, і сухіша, й ароматичні речовини з її поверхні випаровуються досить швидко. Брюнети звичайно мають середню за тональністю та більш масну шкіру, яка краще утримує і довше зберігає запахи. До того ж на цю властивість шкіри істотно впливають і найрізноманітніші зовнішні чинники. Приміром, атмосферні умови. Коли сухо та холодно, запахи приглушені. Влітку в спекотну і вологу погоду вони значно посилюються. Навіть рівень місцевості, де ви перебуваєте, відносно моря впливає на здатність шкіри відбивати запахи. Високо в горах запахи вивітрюються швидше і «вчуваються» значно менше, ніж на рівнині.

Істотно змінюють власний запах людської шкіри і, як наслідок, нанесених на неї парфумів і продукти харчування. Вся жирна, гостра їжа надає вашій шкірі сильнішого запаху. Ще більше на властивості вашої шкіри можуть вплинути лікарські препарати, які ви приймаєте, вітаміни та інші фармакологічні речовини.

Крім суто фізіологічних моментів, вибираючи парфуми для себе чи на подарунок, не можна не враховувати і темпераменту людини.

Спортивним і динамічним чоловікам найбільше підійдуть свіжі цитрусові композиції з пахощами лимона, лайма, мандарина чи апельсина.

Прагматикам пасуватимуть мускусні сполуки з нотами дубового моху і герані. Чоловікам-романтикам краще вибрати пряні композиції, у яких ноти клав і кориці поєднуються з чебрецем, перцем.

Поборникам вічних чоловічих цінностей можна порекомендувати класичні лісові композиції на основі ветивера в поєднанні з пахощами рожевого та сандалового дерева.

Активним і діяльним чоловікам якнайбільше відповідає характерний солодкувато-гіркий аромат виробленої шкіри.

З образом ділового чоловіка асоціюються пахощі сухого тютюнового листу, доповнені терпкими мускусними нотами.

Крайнім індивідуалістам варто спробувати шипрові композиції з верхніми цитрусовими та нижніми мускусними нотами.

І не забувайте, що в чоловічій парфумерії, крім одеколону і туалетної води, нині є гелі для душу і піни для ванн, гелі та піни для бриття, креми і лосьйони після бриття, засоби догляду за тілом, парфумований тальк, дезодорант і мило, різноманітні подарункові набори і навіть духи.

Вибір аромату для себе — річ хоч і копітка, але набагато визначеніша, ніж вибір духів, туалетної води чи іншого засобу для навіть дуже близької людини. Тут слід брати до уваги не лише темперамент і характер людини, а й тип ваших із нею взаємин, позаяк різноманітні запахи містять у собі й різне емоційне посилання.

Так, вибираючи духи для своєї дружини чи коханої, чоловік повинен віддати перевагу пахощам, сповненим недвозначного чуттєвого пориву. Це має бути аромат із сильним еротичним потенціалом. З цією метою найдоречніше вибрати східні пахощі, суміші екзотичних квітів, трав і віддушок. При цьому бажано дарувати запах найвищої концентрації і стійкості, тобто духи.

Подарунок для матері має нести в собі недвозначний романтичний заряд. Слід віддати перевагу вишуканій квітковій композиції з базовими мускусними чи ветиверними нотами. Бажано, щоб це була туалетна вода.

Для доньки слід вибрати квіткову монокомпозицію, приміром, одеколон із ароматом троянди, фіалки чи бузку.

Батькові можна презентувати лосьйон після бриття з терпкими пахощами, сухі, мускусно-бальзамічні ноти якого нагадують запах обробленого тютюну.

А син напевно зрадіє лосьйону після бриття з запахом добре вичиненої шкіри.

Купуючи або вибираючи нові духи, ніколи не пробуйте більше трьох композицій поспіль. Уже після третьої новинки ваш нюх «втомиться» і перестане правильно реагувати на всі нюанси композиції. В жодному разі не користуйтеся папірцями. Ані з картону, ні з кришки флакона ви ніколи не зможете відчути справжнього аромату духів. Найправильніше нанести кілька крапель незнайомих духів на зап’ястя, почекати, поки шкіра прийме нові пахощі, і лише після цього послухати їх звучання у вашому виконанні. В ідеалі, має минути не менше 10 хвилин. Якщо ви неодмінно хочете спробувати ще один запах, скористайтеся зап’ястям другої руки і на цьому зупиніться. Краще прийдіть іншим разом, щоб не помилитися і не розчаруватися у своїй покупці. І в жодному разі не беріть духи лише тому, що вони сподобалися вам на іншій людині.

За матеріалами: Marketinfo.chat.ru