UA / RU
Підтримати ZN.ua

УСЯКА ВСЯЧИНА

Куди приводять мрії? Люди завжди про щось фантазують, інколи ці фантазії бувають еротичними. Компанія Harlequin Enterprises поставила собі за мету дізнатися, скільки людей на землі віддається таким фантазіям...

Куди приводять мрії?

Люди завжди про щось фантазують, інколи ці фантазії бувають еротичними. Компанія Harlequin Enterprises поставила собі за мету дізнатися, скільки людей на землі віддається таким фантазіям.

І з’ясувалося, що приблизно три чверті жителів планети роблять це періодично (до третини, яка залишилася, певне, належать немовлята та старі люди, котрі вже вижили з розуму). Але найцікавіше, що лише половина фантазерів пробують втілити свої мрії в життя, повідомляє Reuters.

Найбільше «потерпають» від еротичних фантазій аргентинці й чилійці — 95% опитаних визнали за собою такий грішок. На протилежному полюсі — японці, тільки 50% котрих зізнавалися в тому, що мають потаємні мрії.

45% опитаних в усьому світі намагалися реалізувати свої еротичні мрії, і більшість їх залишилася задоволена результатом. Цікаво, що лише третина опитаних припускала «участь» у мріях свого реального партнера (лідери в цьому плані датчанки — 58%). Зате аргентинці мало думають про свого друга чи подругу — для них є місце тільки у фантазіях 15% опитаних.

28% греків бачать у мріях секс із колегою по роботі. Серед французів службовими романами цікавляться лише 4%. Кожна четверта людина у світі мріяла опинитися в ліжку з актором або акторкою. Серед секс-символів також можна назвати музикантів, моделей та атлетів. Загалом в опитуванні брали участь 5484 респонденти —одружені, холостяки й незаміжні.

Проблеми повій схвилювали ченців

З настійним закликом виділити повіям «спеціальні місця для роботи» виступив... католицький журнал Італії. Видання, яке курирує Ватикан, поставило запитання: чому бідні дівчата змушені заробляти собі на хліб насущний прямо на тротуарі, в антисанітарних умовах, у спеку й холод? І виступило із закликом легалізувати «нічних метеликів», надавши їм чіткі права й обов’язки. Більше того, для виконання «своїх функцій» автор статті отець Паоло Феррарі запропонував виділити путанам «захищені місця». Чи не монастирі, бува? — жартують італійці.

Твоя віртуальна подружка

Компанія Bandai, яка створила свого часу знаменитих Tamagotchi, явила світові новий витвір — віртуальну подружку в проекті Love by E-mail. Флірт і гарантована відповідь на відіслані листи розбили серця понад 30 тисяч чоловіків, котрі передплатили новий сервіс компанії.

Усього за 2,5 долара щомісяця кожен охочий може спілкуватися з однією з семи віртуальних подружок (студентки, вчительки чи секретарки). Щодня чоловік має обмінюватися повідомленнями з віртуальним партнером, а також дарувати їй віртуальні подарунки. Поведінка комп’ютерних жінок залежить від погоди, часу доби й адресованих їм запитань. Якщо чоловік звернувся із правильним запитанням у потрібний час, віртуальна подруга стає прихильнішою до його персони. Для благополучного завершення роману необхідно відкрити 52 таємниці кожної жінки. Зазвичай електронне «кохання» триває від трьох тижнів до чотирьох місяців, і в разі успіху клієнт отримує іменний сертифікат. За словами Bandai, Love by E-mail став одним з найпопулярніших проектів для мобільних телефонів, тоді як недавно запущена версія гри для жінок, My Prince Charming, набрала лише тисячу передплатників.

Вас знімають...
і прослуховують

Вам коли-небудь доводилося замислюватися, наскільки вашому начальству відомо, чим ви займаєтеся в робочий час? Якщо ви гадаєте, що керівники наївно вірять, нібито всі їхні підлеглі на робочому місці заклопотані лише службовими справами, то глибоко помиляєтеся. Більшість начальників воліють не вірити, а знати.

Торік на Заході прокотилася хвиля звільнень співробітників найбільших компаній. Майже половина американських корпорацій пильно стежить за всіма діями своїх службовців. Форми спостереження можуть бути найрізноманітніші: прослуховування телефонних розмов, читання електронної пошти тощо. Фраза «Усміхніться, вас знімають прихованою камерою!» вже не здається приводом для того, щоб посміятися, а зовсім навіть навпаки — стає реальністю.

«Ми купуємо ваш робочий час і маємо бути переконані, що ви витрачаєте його лише на роботу», — так кажуть своїм співробітникам боси. Але кому ж хочеться працювати в умовах постійного стеження й повсякчас відчувати на собі зіркі очі відеокамер і чутливі вуха прослуховуючих пристроїв? І як же в такому разі зберігатиметься право людини на конфіденційність?

Отож, знаходячись на робочому місці, завжди пам’ятайте, у вас можуть бути непогані шанси стати головним героєм шпигунської історії.