UA / RU
Підтримати ZN.ua

ГУКНУВ НА «ТРОЯКА», ВІДГУКНУЛОСЯ НА ДВА «ЛИМОНИ»

Про цю неординарну подію знають уже багато людей: переможцем 102-го тиражу «Лото-Забава» став 28-літній киянин Володимир Марченко, зірвавши джек-пот понад два мільйони гривень...

Автор: Олександр Артеменко

Про цю неординарну подію знають уже багато людей: переможцем 102-го тиражу «Лото-Забава» став 28-літній киянин Володимир Марченко, зірвавши джек-пот понад два мільйони гривень. Шалені money не змінили його відкритого характеру — Володимир погодився на пропозицію керівників «Молодьспортлото» зустрітися з журналістами й тим самим розкрити своє інкогніто. На багатолюдній прес-конференції він і його дружина Тетяна без жодного зніяковіння відповідали на всі запитання. Зокрема, повідомили, що вже шість років живуть разом, а несподіваний виграш звалився на них, щойно подружжя вирішило оформити стосунки.

— Передусім, — сказав, відкриваючи прес-конференцію генеральний директор «Молодьспортлото» Георгій Ложенко, — дозвольте привітати нашого рекордсмена, побажати йому щастя та статку на все життя. Цей джек-пот «не давався в руки» 15 тижнів. «Лото-Забава» справді цікава гра, яку повністю взяв на себе комп’ютер, а система захисту і страховки цілковито виключає одержання виграшів обманним шляхом.

Компанія «Молодьспортлото» — найбільший провідний оператор державних лотерей в Україні. Вона є автором «Лото-Забави», виконуючи цей проект разом із телеканалом «1+1». Але, як підкреслив Георгій Ложенко, це лише одна з багатьох лотерей, що постійно вдосконалюються. Проводяться спортивні, числові, телевізійні, миттєві лотереї. З останніх особливо популярні «Автолото» й «Гороскоп», де відразу можна виграти значну суму. Ще 1994 року МСЛ за прикладом багатьох європейських країн узяла на озброєння так звані «адресні» лотереї. Першою з них стала безтиражна миттєва лотерея «Рекорд», кошти від якої перераховують дитячим спортивним школам. Підтримку МСЛ відчули й дорослі українські спортсмени, котрі готувалися до Олімпійських ігор в Атланті й Сіднеї. Тут роль рогу достатку зіграли миттєві лотереї «Золоте Колесо» й «Олімпійська».

Девіз МСЛ «Наші лотереї — ваше збагачення» слід розуміти в широкому сенсі: йдеться про збагачення держави, спорту й окремої людини. Адже лише за минулий рік держава одержала 15 млн. гривень податків і зборів, один мільйон було перераховано на розвиток вітчизняного спорту, гравці за 102 тиражі виграли загалом 50 632 288 гривень, а разом з виплатою безпосередньо в студії вона досягла 50 939 615 гривень.

Незабаром біля входу до столичного Пасажу встановлять скляний сейф банку «Старокиївський», де для загального огляду демонструватиметься той самий квиток «Лото-Забави», який зробив його власника мільйонером. Володимир Марченко ще не вирішив, що робитиме з виграшем, але скоріше за все, розмістить його на рахунках різних банків.