UA / RU
Підтримати ZN.ua

Грошові афродизіаки

Опитавши 600 респондентів, середній вік яких — 57 років, а загальний статок — 89 мільйонів доларів, журналісти FORBES дійшли висновку: найкращим афродизіаком є гроші...

Опитавши 600 респондентів, середній вік яких — 57 років, а загальний статок — 89 мільйонів доларів, журналісти FORBES дійшли висновку: найкращим афродизіаком є гроші. 63 відсотки чоловіків і 46 відсотків жінок підтвердили, що поліпшенню їхнього сексуального життя сприяло саме багатство. Понад те, 43 відсотки чоловіків і 80 відсотків жінок зазначили, що гроші привнесли в це життя більше чуттєвості й пристрасності. 54 відсотки чоловіків і 72 відсотки жінок мають позашлюбні зв’язки. Всі опитані мають приватні літальні апарати, і кожен третій чоловік та 72 відсотки жінок активно використовують їх як декорацію романтичних пригод.

Як вважає Хана Грув, автор дослідження, гроші надають людині більше впевненості в собі, сприяють розкріпаченню, дають можливість насолоджуватися життям на якіснішому рівні. Більше того, вони дають можливість перекласти найнудніші й найбільш обтяжливі обов’язки (зокрема домашні) на фахових помічників, а вільний час використовувати для захопливіших занять. І, звісно ж, не можна не брати до уваги того факту, що багаті люди мають можли­вість краще стежити і за своїм здоров’ям, і за зовнішністю.

Втім, тим, хто ще не вступив у клуб мільйонерів, особливо занепадати духом теж не слід, стверджує сексолог із СантаБарбари Барнабі Баррат. Адже люди, чиє багатство оцінюється шестизначними цифрами, дуже часто схильні до стресів, частіше за інших стають об’єктами заздрощів і маніпулятивної поведінки. Хоча кількісного дослідження він не проводив, на підставі своєї багаторічної практики бере на себе відвагу стверджувати, що розчарування від свого сексуального життя багаті люди відчувають не рідше, а то й частіше, ніж менш забезпечені.