UA / RU
Підтримати ZN.ua

БЕЗ ГЛЯНЦЮ

«А що, слово «екстремальний» походить від слова «екскремент»?» — поцікавився 12-річний підліток, повернувшись із «елітного» дитячого табору...

«А що, слово «екстремальний» походить від слова «екскремент»?» — поцікавився 12-річний підліток, повернувшись із «елітного» дитячого табору. У його рекламному проспекті, крім усього іншого, значилося: «екстремальні види спорту». Асоціація виявилася невипадковою. Річ у тому, що протягом двох змін (!) два хлопчиська провалювалися в туалет. Причому другому не пощастило більше: він опинився по шию в лайні глупої ночі й півгодини кликав на допомогу... Його, звичайно, витягли і, як могли, відмили, однак тепер психологам доведеться не один рік відмивати душу дитини.

Звичайно, діти не повинні бути «тепличними рослинами». Вони мусять пізнавати життя в усіх його проявах, але ж не таким чином! Кожен має усвідомлювати, що його очікує. Тоді й до турфірм буде менше позовів, і люди почуватимуться впевнено та спокійно.

Кожна іміджева публікація за визначенням передбачає «наведення глянцю», тобто підкреслення найбільш виграшних сторін і тактовне замовчування вад. Ми ж спробуємо показати Україну максимально об’єктивно.

Сьогодні на сторінці «Туризм» ми розпочинаємо «велику подорож» країною. Постараємося зазирнути в кожен куточок. Якщо тривалий час живеш поруч із людиною, перестаєш помічати її неповторність… Тож для більшості з нас і Україна залишається знайомою незнайомкою.

Отже, Автономна Республіка Крим. Керченський півострів. Казантип.