3, громадяни України очолили список іноземців за кількістю отриманих дозволів, випередивши в'єтнамців, які подали найбільше заявок на легалізацію в рамках спеціальної акції - «abolicja», реалізованої в першій половині цього року.
«На даний момент легалізовано 2 тис. 831 іноземця, що перебували в Польщі, зокрема, без перерви, щонайменше, з 20 грудня 2007 року і жили в країні нелегально до моменту набуття чинності закону про легалізацію, тобто до 1 січня 2012 року», - відзначили у прес-службі відомства.
Українці, за даними МВС Польщі, вже отримали близько 1,1 тис. дозволів з майже 2 тисяч заявок на легалізацію.
При цьому громадяни В'єтнаму, які подали майже 2,2 тис. заявок, отримали 800 дозволів на легальне перебування в Польщі. Трійку лідерів замкнули громадяни Вірменії, які отримали близько 400 дозволів з більш ніж 700 заявок.
Менше ста дозволів отримали громадяни Росії та Білорусі.
Польське міністерство нагадало, що виданий в рамках «abolicjа» дозвіл дає право легально перебувати в Польщі в найближчі два роки і працювати без обов'язкового офіційного дозволу на роботу.
Як повідомлялося, більше 9,5 тис. іноземців подали заявки на легалізацію в Польщі, яку країна проводила з 2 січня по 2 липня цього року. !zn
Читайте також:
Польське консульство у Луцьку допомагало переправляти українок у німецькі борделі
Греція допоможе українцям з «шенгеном»