«Троє з цих працівників самі швиденько написали заяви на звільнення - це працівники соціального захисту, нижча ланка, а не якийсь керівний склад. Ще два дипломи знаходяться на додатковій перевірці - це у Залізничному районі міста Львова», - сказав він.
З усіх дипломів службовців ЛМР, це більше тисячі працівників, ще не отримано підтвердження 120 дипломів.
«Наступний наш крок-перевірка дипломів працівників ЛКП, ЖЕКів. Дивно, але бачу, що деякі люди починають звільнятися, не дочекавшись завершення перевірки. Тому я б хотів, щоб такий приклад наслідували й інші міста України», - зазначив мер.
Урядовець пояснює таку ситуацію тим, що у 90-х роках багато хто користувався можливістю здобувати вищу освіту через друзів, знайомих, невідомо яким чином, купуючи дипломи.
Нагадаємо, під час перевірки дипломів працівників Львівської міської ради виявилося, що заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин міськради Ігор Гуменчук під час працевлаштування подав фальшивий диплом НУ «Львівська політехніка».
Окрім того, за фальшивий диплом було звільнено начальника управління освіти Львівської міської ради Володимира Огура. Всі матеріали щодо нього передано правоохоронним органам.
25 серпня міський голова Львова А.Садовий звільнив начальника управління освіти міськради Володимира Огура, у якого, як було встановлено в ході службового розслідування, виявився фальшивий диплом.
У зв'язку з цим було призначено службове розслідування.
2 вересня Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк доручив перевірити дипломи чиновників у сфері освіти.