UA / RU
Підтримати ZN.ua

Саркозі вимагає висилати іммігрантів із Франції. Решту змусять працювати

У Франції дуже багато іммігрантів, вони важко асимілюються, а їхнє утримання витратне для країни. Саркозі запропонував кілька шляхів вирішення ситуації, що склалася.

Президент Франції вважає, що у країні надто багато іммігрантів, і вони обходяться занадто дорого для держави.

«Бути відкритою країною для Франції - вже традиція. Про те, щоб закритися від мігрантів, не може бути й мови. Ви запитаєте - чому ж наша імміграційна система працює все гірше і гірше? Тому що на території нашої країни дуже багато іноземців, і ми більше не можемо забезпечувати їх житлом, робочими місцями і школами», - сказав він.

За його словами, щоб «перезапустити» інтеграцію необхідно удвічі скоротити число іммігрантів, а саме від 180 тисяч перейти до 100 тисяч.

За розрахунками Саркозі, це можна здійснити протягом наступних п'яти років. В іншому випадку французька система інтеграції буде паралізована, застеріг голова держави.

Також він запропонував ввести обмеження для доступу іноземців до системи соціальної допомоги малозабезпеченим, до яких належить допомога активної солідарності і за старістю. Президент пропонує надавати іноземцям допомогу тільки після десяти років легального проживання та п'яти років роботи на території Франції, а отримання мінімальної соціальної допомоги буде контролюватися кожні 18 місяців.

«Тим, хто не проходить навчання і не працює, ми будемо нав'язувати 7 годин суспільно-корисної праці, що оплачується за тарифами, співвідносними з мінімальною зарплатою», - пояснив він, додавши, що потрібно виходити «з логіки прав і обов'язків».

Щодо законопроекту про право голосу іноземців на муніципальних виборах, Саркозі вважає, що надання такого права іноземцям призведе до громадського голосування, що означатиме підрив республіки.

Саркозі вважає, що асиміляція буде проходити більш успішно за умови, що іноземці будуть знати французьку мову і цінності республіки, вважає президент. Тому він запропонував ввести спеціальний іспит для тих, хто захоче приїхати у рамках об'єднання сім'ї, зазначивши, що це не стосуватиметься дітей до 15 років. !zn

Читайте також:

Франція планує посилити імміграційну політику

У світі нарахували 42 мільйони біженців

За 2011 рік з України видворили понад 13 тис. нелегалів

Євросоюз виділив Україні 30 мільйонів євро на нелегальних мігрантів