Про це він заявив в інтерв’ю ZN.UA. «Добре те, що новації починають не в усій країні одночасно, а відпрацьовуватимуть у трьох пілотних областях. З погляду науки - це розумний підхід», - вважає А.Сердюк.
Він розповів, як на одній з нарад мені довелося дискутувати з начальниками ГУОЗ, котрі скаржилися на кадрові проблеми: «У пілотних областях є медичні університети - чому ви не домовитеся про підготовку тих фахівців, яких найбільше потребує медицина вашого регіону? Зробіть так, як ректор столичного медуніверситету В.Москаленко, який оперативно відгукнувся на виклик часу і створив окремий факультет для киян. Ці кадри і працюватимуть потім у муніципальних медичних закладах столиці, про це підписується відповідна угода зі студентами».
«Слід віддати належне - автори програми реформування охорони здоров’я прислухаються до думки фахівців: після того, як на одній з нарад ми згадали про досвід Вознесенська, цим зацікавилися і запросили мера міста, щоб детально все обговорити», - відзначив президент НАМНУ.
Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв’ю Ольги Скрипник з Андрієм Сердюком.