Порушень у використанні зібраних за п'ять років існування проекту благодійних коштів (а це близько 119 мільйонів гривень) не виявлено. У теж час від людей, проінформованих щодо підсумків аудиту, стало відомо, що частину благодійних коштів, призначених на будівництво ДЛМ, фонд витратив на придбання обладнання для лікарень у регіонах.
Вже у 2011 році планується виділити на реалізацію проекту близько 200 мільйонів гривень. Загалом на завершення будівництва знадобиться 500 мільйонів гривень. Мова йде також і про можливе залучення додаткових фінансових коштів благодійників (у тому числі зарубіжних).
За словами джерела, висока ймовірність того, що куратором проекту з боку держави стане голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва. Вже в лютому будівельний майданчик (на фото) має намір відвідати прем'єр-міністр Микола Азаров.
Нагадаємо, що держава є замовником цього проекту, і ще в 2006 році взяла на себе зобов'язання щодо виділення земельної ділянки під будівництво лікарні, а також фінансування будівельних робіт. Але гроші так і не були виділені. У той час як проектування, закупівлю обладнання та навчання спеціалістів планувалося здійснити за рахунок благодійних коштів.
Як вже неодноразово повідомлялося, ще у 2006 році благодійниками було задекларовано 260 мільйонів гривень, які вони готові були вкласти в цей проект. Більшу частину цих коштів (119 мільйонів гривень) такі відомі бізнесмени як Р.Ахметов, В.Пінчук, К.Жеваго, С.Тарута, В.Костерін, В.Новинський, Е.Шифрін, Б.Колесніков та інші вже перерахували на рахунки ДЛМ окремими траншами.
Однак, у зв'язку з бюрократичною тяганиною при отриманні дозвільних документів будівництво затяглося, а терміни введення в експлуатацію (2009 рік) - зірвані. На кошти благодійників Фонду вдалося закінчити будівництво нульового циклу (фундаменту). На сьогоднішній день через відсутність коштів будівельні роботи припинені.