Орбітальний телескоп Kepler зібрав дані про тисячі «зоретрусів», які відбулися на червоних гігантах. Про це в середу, 27 жовтня, повідомили ЗМІ з посиланням на заяву датських вчених.
Орбітальний телескоп Kepler зібрав дані про тисячі «зоретрусів», які сталися на червоних гігантах. Про це в середу, 27 жовтня, повідомили ЗМІ з посиланням на заяву датських вчених. Появу такої науки як зоряна сейсмологія (астросейсмологія) датують 1970-ми роками. Вона вивчає й аналізує звукові коливання, що обов'язково видають надра планет, оскільки там відбуваються постійні теплові процеси. Завдяки даним звуку сейсмологи-астрономи в змозі визначити розмір планет і вік, оскільки з віком, зі збільшенням розміру звуки сильно змінюються.
Знання точних характеристик зірок необхідне астрономам для визначення параметрів планет, що обертаються навколо, - саме їхній пошук є основним завданням Kepler. Телескоп шукає планети, визначаючи, як сильно вони блокують світло своєї зірки, проходячи по її диску. Зібрані Kepler дані дозволяють ученим також визначити деякі параметри планет, зокрема, їхній розмір, проте не абсолютний, а щодо розміру зірки. Таким чином, дослідникам необхідно знати розміри світила, щоб визначити розмір планети.