Під час наукової експедиції в малодосліджені райони на південному сході Перу, дослідники випадково виявили невідоме плем'я, яке ніколи раніше не контактувало з цивілізацією. Індіанці до цього часу живуть так, як і їхні пращури тисячі років тому. Будинки вони будують з очерету й листя пальми, а харчуються тим, що добули під час полювання й на рибалці. Вчені пояснюють, що в такому первісному вигляді племені вдалося зберегтися з тієї причини, що ліси Амазонії в Перу дуже важко прохідні й існує небагато охочих зробити крізь них прогулянку.
Першовідкривачам вдалося вступити в контакт з плем'ям. Для того, щоб показати свої дружні наміри, експедиція подарувала тубільцям кілька інструментів. Індіанці, у свою чергу, презентували гостям гарпуни й списи.
Контакт з аборигенами, що жили до цього в повній ізоляції, відбувся, але влада Перу ретельно приховує місцезнаходження племені. Це єдиний спосіб захистити його від усіляких шукачів пригод і настирливих, надмірно цікавих туристів. Це найкраще, що влада може зробити для збереження племені, його самобутності. Однак сама по собі новина про таку «знахідку», напевно, привабить до Перу нових туристів.За матеріалами ИнтерНовости.ru