Об'єктом дослідження астрономів виступав білий карлик NLTT 43806, розташований на відстані приблизно 50 світлових років від Землі. Спектральний аналіз випромінювання карлика дозволив встановити, що у верхніх шарах зірки відносно багато (порівняно з залізом) алюмінію.
Зазвичай співвідношення між цими двома металами зворотне, тобто алюмінію істотно менше заліза. Разом з тим, алюміній - третій за поширеністю елемент (після кремнію і кисню) в корі Землі - у великій кількості присутній в корі кам'янистих планет.
У рамках роботи учені провели аналіз складу NLTT 43806 і встановили, що в ньому також присутні надлишки деяких інших елементів, характерних для кам'янистих планет. За словами вчених, єдине пояснення подібного феномену - зіткнення двох кам'янистих небесних тіл, яке відбулося приблизно 50 мільйонів років тому.
У березні 2011 року астрономи встановили, що навколо білих карликів у теорії можуть існувати придатні для зародження життя планети. Зона населеності може розташовуватися на відстані від 0,005 до 0,02 астрономічної одиниці (астрономічна одиниця відповідає відстані від Землі до Сонця) від білих карликів.