UA / RU
Підтримати ZN.ua

Зеленський та Трамп проведуть ще одну зустріч після похорону Папи Римського Франциска — ЗМІ

У Білому домі назвали зустріч лідерів двох країн "дуже продуктивною". 

© Суспільне мовлення
© Суспільне мовлення
© Суспільне мовлення

Президент України Володимир Зеленський в суботу, 26 квітня, проводить зустріч із американським президентом Дональдом Трампом у Ватикані,  зазначив речник українського президента Сергій Никифоров у коментарі "Суспільному". Це їхня перша зустріч після перепалки в Білому домі, яка відбулася наприкінці лютого. 

Никифоров вказав що, їхня зустріч тривала  близько 15 хвилин. За інформацією The Guardian, директор з комунікацій Білого дому Стівен Чунг вказав, що лідери двох держав провели "дуже продуктивну зустріч".

[pics_lr left="https://zn.ua/img/forall/u/481/71/GettyImages-2211401929.jpg" ltitle="" right="https://zn.ua/img/forall/u/481/71/GettyImages-2212051477.jpg" rtitle="undefined"]

Президенти України та США разом з іншими лідерами держав перебувають на площі Святого Петра, де відбувається заупокійна меса за Папою Франциском. 

Читайте також: Фактчекінг: 53 випадки, коли Трамп заявляв, що завершить війну в Україні за 24 години 

За інформацією Sky News, Зеленський та Трамп домовилися після церемонії поховання провести подальші переговори. 

Напередодні президент США повідомляв про зустріч із главою Української держави у Ватикані. 

 The Times пише, що Трамп погрожує вийти з мирного процесу наступного тижня, якщо мирна угода не буде узгоджена. Раніше газета The Telegraph дізналася, які правки Україна підготувала до "мирного плану" США. Вимоги Києва складаються з п'яти пунктів. Основна з них — анексований Крим не може бути офіційно визнаний російською територією.