UA / RU
Підтримати ZN.ua

Зеленський прибув до Лондона на перемовини з європейцями

Відбудеться зустріч зі Стармером, Мерцом та Макроном.

Український президент Володимир Зеленський прибув до Лондона, де очікуються його перемовини з європейськими лідерами. Про це пише "Укрінформ" з посиланням на офіс президента. 

Читайте також: Зеленський: Україна входить у новий етап міжнародних перемовин

Як вказує The Guardian, Зеленський зустрінеться в Лондоні з премʼєром Британії Кіром Стармером, президентом Франції Еммануелем Макроном та канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем. Вони обговорюватимуть мирний план США. 

Зустріч відбудеться після трьох днів переговорів між представниками США та України у Флориді, які завершились без видимого прориву. Зеленський сьогодні очікує на доповідь секретаря РНБО Рустема Умєрова, який має передати підсумки розмов з представниками Трампа. 

Нагадаємо, Зеленський заявляв, що Росія, Штати та Україна мають розбіжності у питанні Донбасу. За його словами, єдиної думки з цього питання немає.