UA / RU
Підтримати ZN.ua

За Надію Савченко проголосували вісім людей

У 2014 році Надія Савченко була першим номером виборчого списку "Батьківщини".

Депутатка Верховної Ради Надія Савченко, обвинувачена у підготовці теракту і державній зраді, не змогла переобратися в парламент. Вона балотувалася по найменшому прифронтовому округу №51 у Донецькій області і набрала всього 8 голосів (1,20%). Про це свідчать дані ЦВК.

Переміг на окрузі Олександр Ковальов з організації воїнів-афганців "Ніхто крім нас", якому в 2016 році висунули підозру в організації вивезення "Беркута" з Києва під час Революції гідності та знищення зброї після втечі Віктора Януковича.

За нього проголосували 220 осіб (33,03% голосів).

Глава військово-цивільної адміністрації селища Зайцево Володимир Веселкін посів друге місце з 124 голосами (18,61%). Третій - фермер Махач Батирсултанов з результатом 113 голосів (16,96%).

11 кандидатів у депутати по цьому округу не набрали жодного голосу, ще п'ятеро - по одному.

Нагадаємо, що в 2014 році Надія Савченко була першим номером виборчого списку "Батьківщини".

Її сестра Віра Савченко, яка балотувалася по 45-му округу, отримала 538 голосів виборців і також не пройшла до парламенту.

Депутата підозрюють у готуванні теракту, державного перевороту та повалення влади. За словами генерального прокурора Юрія Луценка, слідство має докази участі представників Російської Федерації у сприянні Савченко і Рубану у підготовці перевороту.

Докладніше про політичні мотиви і наслідки "справи Савченко-Рубана" читайте у матеріалі Юлії Мостової "Переспрямований вибух" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".