UA / RU
Підтримати ZN.ua

Єфремов відмовився називати прізвища "беркутівців", які постраждали при розгоні демонстрантів

Перш ніж назвати прізвища "беркутівців", Єфремов має намір запитати у самих постраждалих, чи бажають вони, щоб цю інформацію було оприлюднено.

Лідер фракції Партії регіонів 3 відмовився назвати прізвища співробітників спецпідрозділу "Беркут", які постраждали під час подій у Києві. Відповідаючи на прохання журналістів надати список постраждалих "беркутівців", яким нібито відмовляють у медичній допомозі, він сказав, що називати прізвища некоректно.

"Вони у мене є, ви не сумнівайтеся. Чернігівський "Беркут", у мене написано травми співробітників, з якими їх доставлено: зламана щелепа, розбита п'ятка, другий - перелом ноги зі зміщенням, третій - рвана рана ноги і гематома на все обличчя, четвертий - роздроблена щелепа - увійшла арматура, п'ятий - черепно-мозкова травма, забій... чогось іще забій", - сказав Єфремов.

Він підкреслив, що перш ніж назвати прізвища потерпілих "беркутівців", він повинен проконсультуватися, чи має він право це робити. "У моєму розумінні, я маю право це робити лише з дозволу цієї людини", - сказав Єфремов.

При цьому Єфремов підкреслив, що силового розгону мітингувальників більше не буде."Позиція влади однозначна, ніякого силового розгону Майдану не повинно бути. Що стосується перебування силових підрозділів у Києві, то будь-які підрозділи діють адекватно ситуації, яка складається у Києві", - сказав Єфремов.

Зазначимо, що за інформацією МВС на 5 грудня по медичну допомогу звернулося загалом 226 працівників органів внутрішніх справ. З них вісім осіб перебувають у середньому стані тяжкості.

Заступник Генпрокурора Анатолій Пришко заявляв, що при розгоні мітингу на Майдані Незалежності 30 листопада отримали тілесні ушкодження і були госпіталізовані 7 співробітників міліції.

Раніше начальник Управління зв'язків із громадськістю МВС Сергій Бурлаков повідомляв, що в період з 21 листопада по 3 грудня до міліції надійшла 31 заява від представників засобів масової інформації про здійснення проти них правопорушень під час акцій протесту. За даними медіаорганізацій, на сьогоднішній день налічується 50 українських і іноземних журналістів, які отримали тілесні ушкодження масових акцій протесту 1 грудня.

5 грудня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що під час розгону міліцією мітингу на Майдані Незалежності у Києві рано вранці 30 листопада, на площі не було студентів, а були провокатори. !zn

Читайте також:

Регіонали без "Беркута" бояться залишитися абсолютно голими"

Опозиція оголосила "Беркут" нелегітимним формуванням

Опозиція оголосила план дій Майдану