Ігор Калєтнік завдяки суддівському рішенню повернув собі "Бучанське Межигір’я", 14 гектарів лісу знов огороджені 10-ти метровим парканом. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив в. о. глави Держекоінспекції Єгор Фірсов.
"Хто такий Ігор Калєтнік? Це комуніст, 8 років тому (аж не віриться), комуністична партія була представлена у Парламенті. Відверта проросійська колона була надійною опорою для коаліції Януковича. Сам Калєтнік був заступником голови парламенту, голосував за усі сумнозвісні закони Януковича, в тому числі, і за диктаторські закони 16 січня. Також, з 2010 по 2012 рік Калєтнік очолював митницю. ... Так, Калєтнік вирішив тягнутись до свого шефа і будувати власне Межигір’я. Для цього він обрав місто Буча, що знаходиться у 20 кілометрах від Києва. Це місто ще називають місто-парк, бо там росте велика кількість дерев", - розповів Фірсов.
У 2013 році саме там Калєтнік виділив собі 14га території для будівництва власного Межигір'я.
"Після Революції Гідності, частина парканів посіпак Януковича починає падати, але не цей. Справа йде в суди. Спочатку, в 2014 році, прокуратура звертається до першої інстанції. Потім 5 років глибокої судової тяганини і у 2019 році мати Калєтніка звертається до Ірпінського міського суду з клопотанням про нововиявлені обставини. ... Вони привели до того, що Верховний Суд України 26 травня цього року виніс рішення, згідно з яким земля повернулася до матері Калєтніка - Галині Калєтнік. Цинічність ситуації полягає в тому, що відразу ж після рішення суду Ігор Калєтнік переоформляє майно на себе. Тобто ця людина, як і в 2013 році, особливо не соромиться робити все, що хоче, і більше того - зухвало демонструє свої можливості... Рішення суду не публікували, поки до Верховного Суду не надійшов мій запит. ... Але я б не радив Калєтніку занадто святкувати, РНБО ще ніхто не відміняв", - підкреслив Фірсов.
Нагадаємо, в кінці липня 2015 року суд касаційної інстанції повернув у державну власність 14 га землі лісового фонду в місті Буча (Київська обл.) вартістю понад 18 млн грн, яка була незаконно передана у власність 141 громадянину, кожен з яких в подальшому продав свою частку 90-річному дідусю комуніста Калєтніка.
Обвинувачений у фальсифікації "диктаторських законів 16 січня" ексдепутат Калєтнік протягом 14 років працював на державних посадах. В одній з публічних його декларацій (2013 рік) він задекларував понад 90 млн гривень доходів. Майже 70 млн грн з них він вказав як "подарунки, призи і виграші".