Про це у своїй статті для «Дзеркала тижня. Україна» пише Дмитро Мендєлєєв.
«Як говорять у Міноборони, відповідальний за придбання віртуальних квартир профільний чиновник вже «заніс свою повагу» до високих кабінетів, і кримінальна справа, порушена за фактом, так і залишиться справою за фактом, без згадки конкретних персоналій», - пише автор.
Він нагадує, що у жовтні минулого року урядом на чолі з Миколою Азаровим «в ручному режимі» було прийнято рішення про скорочення бюджетних асигнувань на програми допомоги дітям і сиротам трьох областей України і Києва і перерозподіл їх на реалізацію деяких програм Міноборони.
«У цілому на будівництво і придбання житла для військовослужбовців Кабміном було виділено із сирітських грошей 80 млн грн, які військові чиновники настільки «успішно» витратили, що Генеральною прокуратурою за даним фактом було порушено кримінальну справу за частиною 2 ст.364 КК України. Практично 90 квартир із закуплених у комерсантів за 33,2 млн грн у грудні 2010 року в Керчі виявилися непридатними для проживання. При цьому останній термін означає те, що в цих квартирах немає ані стін, ані дахів, а існують вони лише у віртуальному просторі і в уяві посадовців, які підписали акти прийому-передачі нібито вже побудованого житла», - йдеться у статті.
Аналогічну за своїм цинізмом операцію, вказує автор, провернули посадові особи військового відомства, які витратили ще 54 млн грн бюджетних коштів на закупівлю у Феодосії і Щебетовці 190 таких же непридатних для проживання квартир. За даним фактом прокуратура також порушила кримінальну справу.
Детальніше читайте в матеріалі «Міністерство з обмеженою відповідальністю» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».