Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закрила засідання парламенту. Наступний тиждень депутати працюватимуть в комітетах. Чергове пленарне засідання парламенту заплановане на вівторок, 17 квітня.
Робота парламенту на цьому тижні почалася з невдалої спроби скасувати (або відстрочити) е-декларування для антикорупціонерів, які отримують фінансування від міжнародних організацій. У вівторок, 3 квітня, депутати не змогли прийняти ані президентський законопроект, ані проект, ініційований спікером парламенту Андрієм Парубієм і підтриманий фракціями "Народний фронт", "Батьківщина" і "Самопоміч".
У цей день Рада схвалила в першому читанні законопроекти про концесії і про заборону рубки на схилах Карпат.
У середу, 4 квітня, Рада попередньо схвалила порядок оформлення документів жителів Донбасу і біженців.
Також у середу депутати заслухали керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницкого, в кабінеті якого велося прослуховування, а також директора НАБУ Артема Ситника.
Найпродуктивнішим днем на цьому тижні був четвер, 5 квітня. У цей день Рада прийняла закон "Про дипломатичну службу" у новій редакції і схвалила президентський законопроект про нацбезпеку в першому читанні.
Парламент також ухвалив звернення з приводу будівництва газопроводу "Північний потік-2".
Депутати почали реформу парламенту, схваливши два законопроекти про розподіл комітетів між фракціями.
Крім того, Рада змінила назву роду військ "Високомобільні десантні війська" (ВДВ) на "Десантно-штурмові війська" (ДШВ), оскільки абревіатура ВДВ викликає негативні асоціації з армією російських окупантів. Також Рада ратифікувала Гарантійну угоду між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку про кредит на 150 млн доларів.
У першому читанні прийнятий законопроект, який спрощує перереєстрацію релігійних організацій.
Нагадаємо про те, що восьма сесія парламенту розпочалася 6 лютого. Триватиме вона до 20 липня, однак останнє пленарне засідання заплановано на 13 липня.