UA / RU
Підтримати ZN.ua

Українська влада не готова до конструктивної співпраці із США – журналістка

Зеленський хоче тримати усю комунікацію під особистим контролем, а це зводить усе партнерство на нівець.

Банкова досі налаштована опиратися реформам і фінансовому контролю з боку Сполучених Штатів Америки, що загрожує конструктивній співпраці двох країн, вважає редактор відділу економіки ZN.UA Юлія Самаєва.

За інформацією ZN.UA, президент Зеленський опирається будь-якому втручанню зовні, захищаючи власну, а не нашу, суб’єктність. Причина цього опору проста: рік тому він мав усе, що любить найбільше, — аплодисменти і гроші. Аплодисменти вщухають, а гроші хоче контролювати Вашингтон.

«Він досі не усвідомлює невідворотності того, що має статися, проходячи класичні стадії прийняття горя – заперечення, злість, торг. Першою реакцією була нарада в ОП, основною темою обговорення на якій стали способи та можливості імітувати виконання вимог Держдепу якомога довше», - зазначає Самаєва в статті «Підтримка США для України: три зовсім різні погляди».

Оглядачка вказує, що очевидними стали проблеми у наших комунікаціях із партнерами. З одного боку, Зеленський ніяк не може позбутися свого оточення, яке максимально токсичне для американців, що суттєво обтяжує з ними діалог. З іншого — чорні мітки регулярно отримують усі, хто зміг налагодити більш-менш конструктивні особисті стосунки зі Штатами – Валерій Залужний, Володимир Кудрицький, Олександр Кубраков.

«Зеленський впевнений, у його султанаті тільки він і візир Єрмак можуть говорити із США. У результаті ніхто ні з ким уже давно довірливо не говорить, за винятком військових», - підкреслює авторка.

Читайте також: США посилюють контроль за наданою Україні допомогою: Що про це думають українці

США підтримуватимуть Україну стільки, скільки треба, але в обмін на реформи. Українська влада дуже вдячна за підтримку, але опиратиметься реформам стільки, скільки зможе. А що про це думають українці? Про це читайте в матеріалі Юлії Самаєвої на ZN.UA «Підтримка США для України: три зовсім різні погляди».