Про це сама Ю.Тимошенко повідомила у своєму твіттері.
"Почалася очна ставка з О.Дубиною. Фабрикація замовної політичної справи йде повним ходом. Охранка Януковича працює не за совість, а за страх", - написала Ю.Тимошенко.
Раніше ZN.UA повідомляло, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко могли стати свідчення О.Дубини.
Першою опорою слідства у даній кримінальній справі проти Ю.Тимошенко є невідповідність процедури видання директив, які «Нафтогазу» міг видавати тільки президент.
Другою опорою слідства є відсутність рішення Кабінету міністрів, що дозволяє голові правління НАК «Нафтогаз України» Олегу Дубині поставити підпис під угодами 19 січня. За даними ZN.UA, у розпорядженні слідства перебуває стенограма засідання Кабінету міністрів на чолі з Ю.Тимошенко, на якому обговорювалося це питання. Джерела стверджують, що під час засідання висловлювалися різні думки, у результаті чого уряд не прийняв ніякого рішення щодо дій голови НАК «Нафтогаз». Оскільки уряд на той момент був колективним органом, то одноосібну дію прем'єр-міністра, який узяв на себе прийняття рішення, слідство вважає нелегітимною.
Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» у статті Юлії Мостової «Справа подвійного призначення»
Газові угоди, що стали приводом для порушення кримінальних справ укладено 19 січня 2009 року між господарюючими суб'єктами України та Росії - «Нафтогазом» і «Газпромом».
Тоді у присутності прем'єра України Юлії Тимошенко і голови російського уряду Володимира Путіна глави газових компаній двох держав підписали два контракти - т.зв. транзитний і контракт на постачання газу до України.
13 квітня Генпрокуратура пред'явила звинувачення Ю.Тимошенко у перевищенні посадових повноважень при складанні угоди на постачання російського газу у 2009 році.
Раніше сьогодні слідчі Генеральної прокуратури взяли у лідера партії «Батьківщина» вже третю підписку про невиїзд.
За повідомленням прес-служби Генпрокуратури, Ю.Тимошенко сьогодні допитують за кримінальною справою про перевищення влади або службових повноважень при укладенні газових угод у 2009 році.
"Встановлено, що вона одноосібно прийняла рішення, внаслідок якого заподіяно шкоди інтересам держави в особливо великих розмірах на суму понад 1,5 млрд грн", - йдеться в повідомленні Генпрокуратури.