У Чернівецькій ОДА зменшать кількість замів і топ-менеджерів
У Чернівецькій облдержадміністрації обіцяють зменшити кількість заступників голови і топ-менеджерів. Про це перший заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць повідомив на апаратній нараді, коментуючи заходи щодо оптимізації органів виконавчої влади.
У Чернівецькій облдержадміністрації обіцяють зменшити кількість заступників голови і топ-менеджерів. Про це перший заступник голови Чернівецької ОДА Георгій Галиць повідомив на апаратній нараді, коментуючи заходи щодо оптимізації органів виконавчої влади. «Зменшення кількості топ-менеджерів, заступників, позитивно вплине на оптимізацію виконавчої влади. Кожний начальник управління матиме змогу формувати політику в своїй галузі. Цей процес позитивний та необхідний для країни», - заявив він.
Галиць уважає, що адміністративна реформа, зміни в державному управлінні позитивно «сприймуться людьми».
У той же час, у прес-центрі Чернівецької міської ради, «зміни в управлінні Чернівцями будуть еволюційними».
«Місто кероване, виконавчі органи місцевого самоврядування у Чернівцях здійснюють свої функції відповідно до покладених на них повноважень згідно Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», однак певні зміни в управління, зокрема, скорочення чисельності апарату, які дозволять оптимізувати видатки, з наступного року буде внесено. Однак робитиметься це еволюційним шляхом, із застосуванням новітніх управлінських практик, впровадженням електронного урядування», - заявив міський голова Чернівців Микола Федорук.
Він запевнив, що головними принципами кадрової політики в місті залишиться «професіоналізм, порядність і готовність самовіддано служити інтересам територіальної громади».
Мер звернув увагу на те, що за останні десять років чисельність виконавчого апарату міської ради, районних у місті рад не збільшувалася.
«У Чернівцях відсутнє дублювання функцій між міською та районними у місті радами, і цей позитивний досвід відзначено у працях теоретиків і практиків місцевого самоврядування і рекомендовано до застосування в інших адміністративних одиницях», - зауважив Федорук.
На його думку, впровадження сучасних методів в управління містом, зокрема більш широке застосування електронного управління, дозволить «оптимізувати як кількісний, так і якісний склад виконавчих органів».
Як було повідомлено раніше, у понеділок, 13 грудня, на засіданні Ради регіонів президент України Віктор Янукович заявив, що найближчим часом почнеться другий етап адміністративної реформи, який полягатиме в оптимізації системи місцевих органів влади.
Звертаючись до присутніх, зокрема керівників місцевих органів влади, президент «по-хорошому» попросив їх скоротити бюрократичні апарати цих органів влади.