На всій території країни заборонено демонстрації і публічні збори. Обмеження на пересування у столиці діють з 16.00 до 04.00.
Влада дає зрозуміти, що якщо життя в країні повернеться у своє русло, комендантську годину може бути скасовано ще раніше.
«Всі процесії і збіговиська у бахрейнському королівстві заборонено доти, поки країна не повернулася до звичайного життя. Громадяни та жителі Бахрейну повинні надавати повне сприяння службі безпеки і проходити всі необхідні перевірки в ім'я їхнього безпеки. Юридичних заходів буде вжито проти тих, хто не буде підкорятися даним вимогам», - заявив представник збройних сил країни. Опозиція заявляє, що продовжить демонстрації незважаючи на комендантську годину.
Як повідомлялося раніше, у неділю, 13 березня, Саудівська Аравія ввела до Бахрейну близько тисячі своїх військовослужбовців. Влада Бахрейну уточнила, що даний контингент покликаний охороняти стратегічні об'єкти.
У той же час опозиція висловила сумніви, що іноземний легіон обмежиться лише охороною, а і буде залучений для розгону демонстрацій.
В акціях протесту беруть участь в основному шиїти, які становлять у країні більшість. Вони виступають проти керівництва Бахрейну, яке повністю, включаючи короля, складається з сунітів. Демонстранти вимагають проведення демократичних реформ і зміни правлячого режиму.
11 березня Рада Європейського союзу затвердила пакет санкцій стосовно режиму Муамара Каддафі у Лівії.
Раніше шість держав Перської затоки назвали лівійського лідера Муамара Каддафі нелегітимним керівником держави.
За матеріалами Gazeta.ru