UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Зеленського вказали пріоритети в роботі нового президента

Також член штабу Зеленського пообіцяв велику прес-конференцію шоумена відразу після оголошення офіційних результатів виборів – саме там можна буде дізнатися, що думає з актуальних питань сам переможець виборів.

Разумков заявив, що незабаром Зеленський сам всім все розповість

Разумков заявив, що незабаром Зеленський сам всім все розповість

Переможець президентських перегонів Володимир Зеленський вже намітив низку пріоритетів, за якими буде вестися робота – це українська мова, тарифи, корупція і війна в Донбасі, заявив член команди Володимира Зеленського Дмитро Разумков ТСН.

Так, Разумков вказав, що в Україні державною продовжить залишатися українська мова і президент буде особисто займатися її розвитком.

Разумков також нагадав виборцям про те, що зниження тарифів та притягнення до відповідальності корумпованих чиновників не є компетенцією глави держави, однак новий президент буде жваво цікавитися обґрунтованістю комунальних тарифів і впливати на забезпечення умов для якісної роботи правоохоронних органів і судів.

Щодо бойових дій на території Донбасу Разумков визнав, що "прямо зараз" закінчити війну президент не в змозі.

Також член штабу Зеленського пообіцяв велику прес-конференцію шоумена відразу після оголошення офіційних результатів виборів – саме там можна буде дізнатися, що думає з актуальних питань сам переможець виборів.

21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. За підсумками опрацювання майже 100% протоколів, за Володимира Зеленського проголосували понад 73% виборців, за Петра Порошенка – майже 24,5%.

Президент Петро Порошенко привітав Зеленського з перемогою, а також пообіцяв не йти з політики і захищати національні інтереси України та досягнення його команди за п'ять років президентського терміну.

Слідом за чинним президентом Зеленського привітав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Він також подякував Порошенку за досягнення на посту глави держави.

Зеленського також привітали президент Польщі Анджей Дуда, президент Франції Емманюель Макрон, федеральний канцлер Ангела Меркель і президент США Дональд Трамп. У свою чергу, в посольстві США висловили надію, що Зеленський продовжить у відносинах з Вашингтоном курс, обраний його попередником Петром Порошенком.

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що розраховує на продовження співробітництва України й Альянсу при президенті Зеленському. Президент Європейської Ради Дональд Туск нагадав лідеру президентських перегонів, що той має продовжити реформи і боротьбу з корупцією.

Детальніше про президентську кампанію читайте в спецтемі DT.UA "Вибори-2019".