UA / RU
Підтримати ZN.ua

У "Слуги народу" розглядають 3-4 кандидатури на посаду прем'єра

Юлії Тимошенко серед них немає.

У партії "Слуга народу" працюють над проектом коаліційної угоди і розглядають 3-4 кандидатури на посаду прем'єр-міністра України. Про це в штабі повідомив кандидат в народні депутати від партії Давид Арахамія.

"На прем'єра зараз є 3-4 кандидата, чого до цього не було. Тимошенко там немає, і Палиці там немає", - сказав він журналістам.

На це журналіст запропонував Арахамії низку прізвищ: "Данилюк, Коболєв, Вітренко".

"Щось типу таких людей, професійні люди, які вільно володіють англійською, які знають, як працює держава, але не були в якихось партіях, міжсобойчиках", - додав кандидат.

Він також відмовився назвати прізвище кандидата в міністри оборони.

"Я побачив, що як тільки хтось з'являється на арені як можливий кандидат, його дуже сильно починають мочити. На біле кажуть чорне. Але це цивільна людина", - пояснив свою позицію Арахамія.

Він допустив, що вже після 10 серпня, після навчання, депутати приступлять до роботи.

"Я думаю, що фіналізуються до 10 серпня - пройдуть всі суди і оспорювання результатів, то потрібно ще дати 10 днів на навчання. Всі наші депутати поїдуть на навчання, такий собі тімбілдінг, де ми обміняємося думками. До речі, ми б хотіли за перші два тижні прийняти максимальну кількість законів, поки не почалися договорняки", - розповів Арахамія.

Відповідаючи на питання, чи розглядають у партії можливість увійти в коаліцію з партією "Європейська солідарність", Арахамія зазначив: "Я думаю, що ні. Стільки бруду один на одного".

"Ті, хто не визнає, що Росія - це країна-агресор, - це не наші коаліційні партнери", - додав він.

Кандидат розповів, що в партії також триває робота над проектом коаліційної угоди, який готовий на 70%.

Нагадаємо, вдень президент Володимир Зеленський заявив, що майбутній глава Кабінету міністрів повинен бути професійним економістом без політичного минулого.

Центральна виборча комісія повинна опублікувати результати голосування впродовж 15 днів із дня волевиявлення, тобто не пізніше 5 серпня. До 10 серпня підсумки виборів оголосять офіційно.

Згідно з Конституцією, новообрана Верховна Рада повинна зібратися на своє перше засідання впродовж 30 днів з оприлюднення результатів виборів. Останній можливий день, коли повинен зібратися на засідання новий парламент, 9 вересня 2019.

Слідкуйте за перебігом виборів разом із DT.UA "Дострокові парламентські вибори: як голосують українці".