Правоохоронна какофонія - саме так зараз можна охарактеризувати ситуацію в ДБР. Директор Роман Труба з перших днів роботи ніяк не знайде спільної мови зі своїми заступниками Ольгою Варченко та Олександром Буряком. Обидві сторони всіляко намагаються утримати ті можливості, які надані їм законом. Інколи, відверто кажучи, заходячи на бік відповідальності своїх опонентів.
Про це у своїй статті для DT.UA пише Олександр Лємєнов, головний експерт Антикорупційної групи РПР, StateWatch. На його думку, кількість фальшивих нот, що звучать від квазі-колегіального оркестру під назвою ДБР, ріже слух.
"Проте важливо зрозуміти найвагомішу причину проблем, - ці локальні війни стали прямим наслідок політичних домовленостей БПП та Народного фронту, які, фактично, контролювали "зовнішню" комісію, що обирала топ-керівництво ДБР. Різні групи впливу від цих політиків пробивали своїх призначенців. А потім, коли шляхи розійшлися, лишили їм у спадок руйнівну несумісність. Саме це стало ключовою причиною всіх локальних баталій, які спіткали Бюро впродовж часу функціонування", - зазначає експерт.
Детальніше про проблеми з керівництвом ДБР читайте в матеріалі Олександра Лємєнова "Сім фальшивих нот Труби" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".