Партія Петра Порошенка «Європейська солідарність» вважає свідчення підозрюваного у держзраді Віктора Медведчука щодо Петра Порошенка «очевидною інформаційною диверсією в інтересах-країни агресора», яка спрямована на «порушення внутрішньополітичної єдності».
«Медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий «заявляти» будь-що про будь-кого. Це далеко не перші «сенсаційні» покази проти Порошенка, їх вже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти. Немає жодних сумнівів, що слова про Порошенка Медведчуку написали замовники, тому й читав він їх з суфлера. «Оплатою» за ці «свідчення» було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну», - йдеться в заяві партії.
Політсила експрезидента звинуватила Службу безпеки України у «монтажі яскравих політично мотивованих роликів», та закликала владу повернутися «до публічної дискусії між владою та опозицією не раніше, ніж завершиться війна».
«Як могло статися так, що державний зрадник Медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону. … Ворог не Порошенко, ворог – путін. Війна чітко показала хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники і переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку москві», - додали в Євросолідарності та закликали «зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги».
Кум російського диктатора Віктор Медведчук дав свідчення проти п'ятого президента України Петра Порошенка, які згодом опублікувала СБУ. Йдеться про причетність останнього до виведення з держвласності країни частини магістрального нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрямок", аби далі прокачувати через нього дизельне паливо, і закупівлю вугілля в "Л/ДНР".
Що всередині цього судового процесу і чим він може обернутися для країни, читайте у матеріалі Інни Ведерникової "Справа Порошенка. Всередині та зовні", а про перспективи цього розслідування та можливі наслідки, читайте у матеріалах Олександра Шульги "По траєкторії криз. Від "Мінська" до дострокових президентських виборів?" та Віталія Шабуніна "Прогноз-2022: яких подій чекати на антикорупційному фронті".