UA / RU
Підтримати ZN.ua

Тимошенко задекларувала 700 тисяч гривень й орендоване у сестри житло

Чоловік лідера "Батьківщини" є кінцевим бенефіціаром дев'яти компаній.

Народний депутат України, голова парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко задекларувала 485 тисяч 971 гривню на банківському рахунку, а також 318 тисяч гривень готівкових заощаджень.

Згідно з електронною декларацією політика за 2015 рік, її доходи складалися з 75 тисяч 616 гривень депутатської зарплати і 80 тисяч 559 гривень, виділених на виконання депутатських повноважень.

У той же час, на придбання товарів і послуг Тимошенко в минулому році витратила 162 тисячі 500 гривень.

Лідер "Батьківщини" орендує будинок площею 588 квадратних метрів у Козині Обухівського району Київської області, а також має "інше право користування" на земельну ділянку під об'єктом оренди в Козині площею 1500 квадратних метрів та земельну ділянка біля об'єкта оренди площею 1862 квадратних метри.

Власником будинку та землі є двоюрідна сестра депутата Шарапова Тетяна Валеріївна.

Тимошенко задекларувала ювелірні вироби: сережки з перлами і дрібним камінням Mikimoto, сережки з перлами і дрібним камінням Chanel, кільце з дрібним дорогоцінним камінням Van Dinh, сережки з перлами і дрібним камінням Cartier, підвіску з дорогоцінними камінням Chopard, дві одиниці бус з перлинами, кільце з перлами і дрібним камінням, набір з сережок і кільця з дорогоцінними камінням.

Чоловік лідера "Батьківщини" Олександр отримав іноземний дохід: 2 мільйони 390 тисяч 942 гривні від Diafox Consulting Limited, 119 тисяч 875 гривень від Britico Product s.r.o, 693 тисяч 183 гривень від Toulouse Net LP, а також страхові виплати в СК "Арсенал Страхування" в сумі 66 тисяч 337 гривень. Йому також належать чоловічий наручний годинник Corum і Vacheron Constantin і автомобілі Mercedes-Benz GL-350 CDI 2014 року випуску і ГАЗ-14 1983 року випуску.

Олександр Тимошенко є кінцевим бенефіціарним дев'яти українських компаній, володіючи 100% власником компанії "Леді Ю", а також частинами у "Агросоюз Фенікс", "Фармасепт", "Деосепт", "Проект А", "Євразійський торговий дім", "Геофорс", "Радекс-Трипілля" та "Радекс груп".

Читайте також: Син Порошенка задекларував раритетне авто, квартиру та два мільйони зарплати дружини

Нагадаємо, що термін обов'язкового подання електронних декларацій для українських чиновників закінчується 30 жовтня 2016 року. Протягом останніх двох місяців було зроблено кілька безуспішних спроб змінити систему, яку запустили з 1 вересня.