Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко знову заявляє, що не ставить ніяких умов перед місією спостерігачів від Європарламенту, екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським і екс-президентом ЄП Петом Коксом, щодо своєї долі і прийме будь-яке їх пропозицію в ім'я підписання Угоди про асоціацію Україна - ЄС наприкінці листопада на Вільнюському саміті.
"Ще раз підкреслюю: я ніколи не ставила і не буду ставити перед місією президентів Кокса - Кваснєвського жодних умов або вимог щодо моєї долі. І я прийму будь-яку пропозицію з їх боку, яким би важким для мене вона не була, заради підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада цього року", - йдеться у зверненні Ю.Тимошенко до учасників та гостей ХХIV Конгресу українців Канади (проходить 8-10 листопада в Торонто), опублікованому на сайті партії "Батьківщина" в суботу.
Екс-прем'єр підкреслила, що усвідомлює свою відповідальність у контексті майбутнього підписання Угоди.
"Хочу, щоб мене почули всі, хто ще не почув: майбутнє України незмірно важливіше будь-яких амбіцій і політичної метушні. Історія ніколи не пробачить зриву підписання Угоди про асоціацію тим, хто повинен був зробити для цього все можливе і навіть неможливе", - закликає Ю.Тимошенко.
За її словами, Україна вже через три тижні може отримати "квиток у майбутнє, про яку мріяли і за яку боролися покоління українців, або будемо чекати його ще три століття".
"Гострота боротьби, яка розгорнулася в ці дні навколо підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, свідчить про те, наскільки доленосним для українців є питання, наскільки високі ставки і якими відповідальними мають бути рішення", - зазначає екс-прем'єр.
Нагадаємо, 7 листопада в Раді не вдалося досягти компромісу з приводу прийняття законопроекту щодо вирішення питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко. В цей день в парламент України приїхали Кваснєвський і Кокс. У п'ятницю, 8 листопада, консультації місії Європарламенту з Рибаком і керівниками фракцій продовжилися.
Брюссель очікує від українського парламенту прийняття до Вільнюського саміту трьох документів: за розв'язання "питання Тимошенко", закону про прокуратуру України і про реформування виборчого законодавства.
Раніше Кокс повідомив, що місія повинна представити свій звіт Європарламенту 14 листопада, після чого документ буде переданий на розгляд засідання Ради ЄС, яке заплановане на 18 листопада.
у Вільнюсі 28-29 листопада пройде саміт Східного партнерства, на якому може бути підписана Угода про асоціацію Україна-ЄС. !zn
Читайте також:
Кваснєвський і Кокс прокоментували переговори з питання Тимошенко: Все складно
Місія Кокса-Кваснєвського визначила крайній термін для прийняття "євроінтеграційних законів"
Тимошенко закликала соратників підтримати законопроект Лабунської без правок