UA / RU
Підтримати ZN.ua

Тимошенко назвала умови входження "Батьківщини" до коаліції

Створення нової коаліції загальмувалося через вимоги Тимошенко. Фракції продовжують обговорення.

Тимошенко торгується з БПП

Тимошенко торгується з БПП

Фракція партії "Батьківщина" готова приєднатися до нової парламентської коаліції за умови прийняття низки законів, заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Ці законопроекти внесені у Верховну Раду, більшість з них пройшли комітети, і якщо є добра воля змінювати стратегію соціально-економічного розвитку, - нам треба голосувати. А нам кажуть – спочатку увійдіть в коаліцію, а потім подивимося, що будемо робити", - сказала Тимошенко журналістам.

Вона наголосила: "Ми готові увійти в коаліцію, якщо докорінно зміниться ситуація в уряді, в парламенті по відношенню до людей, до середнього класу, малого і середнього бізнесу, пенсіонерів, чорнобильців, інвалідів, до всієї країни".

28 березня у Верховній Раді було офіційно оголошено про вихід фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" з парламентської коаліції, після чого в 12:15 було оголошено перерву до 16:00 для установчих зборів нової коаліції у складі БПП, "Народного фронту" та "Батьківщини". При цьому, за даними ZN.UA фракції БПП і "Народного фронту" обговорювали вимоги фракції Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що у фракції "Батьківщина" нараховується 19 народних депутатів. Фракція вийшла з коаліції "Європейська Україна" в лютому.