За словами Є.Соболєва, новини цього телеканалу не містять жодних критичних матеріалів щодо влади і не повідомляють про жодні протести проти владної політики не лише опозиції, а й простих громадян.
На думку Є.Соболєва, яскравим приміром цензури є прямі заборони висвітлення на державному телеканалі масової акції "Податковий Майдан" минулої осені. За словами Є.Соболєва, всі журналісти, які торік висловили протест проти порушення їхнього права на професійну діяльність, втратили роботу, а решта їхніх колег змушена «не лише коритися цензурі, а вдаватися до самоцензури зі страху лишитися без засобів до існування».
У свою чергу голова правління Міжнародного центру "Інтерн'юз-Україна" Костянтин Квурт заявив, що влада намагається не залишати прямих доказів свого тиску на пресу. Він визнав, що сьогодні вже немає "темників", які за часів президента Леоніда Кучми розсилалися з державних установ засобам масової інформації. Водночас К.Квурт наголосив, що системний тиск на журналістів здійснюється через власників та менеджерів ЗМІ, бізнес яких залежний від влади.